Z satysfakcją informujemy, że przygotowaliśmy autorski program Studiów Podyplomowych Sztuczna inteligencja w medycynie, które zostaną uruchomione na KUL od marca br. – ruszyła rekrutacja na pierwszą edycję. Jak również nasza Fundacja stoi za doborem grona znanych i cenionych na rynku specjalistów.
Wdrażanie nowoczesnych technologii w środowisku medycznym jest nieuniknione. W związku z tym zapotrzebowanie na zdobywanie wiedzy i specjalistycznych kompetencji w tym zakresie jest duże. Wychodzimy temu naprzeciw i wspieramy uczelnie wyższe w rozwoju technologicznym.
Nasza współpraca z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim im. Jana Paweła II to dowód nie tylko wielkiego zaufania do wartości i jakości jaką niesie nasza Fundacja, co otwartość na różnorodność i najlepszą ekspertyzę w kraju w obszarze edukacji o sztucznej inteligencji którą dostarczamy. Wzmacniamy KUL najlepszymi ekspertkami i ekspertami ze świata nauki, regulatorów, NGO, sektora publicznego oraz globalnych biznesów (np. Amazon, Comarch, Synektik, UODO, AOTMiT, Palo Alto, AGH, SGH, ŚUM, WUM).
W dynamicznym środowisku rosną również możliwości dla profesjonalistów zdolnych do prowadzenia projektów deep tech i medtech oraz nadzoru i regulacji sektora. Studia podyplomowe „Sztuczna Inteligencja w medycynie” zapewniają umiejętności i wiedzę, które pozwalają absolwentom na skuteczne działanie i rozwój w obszarze zastosowań SI w zdrowiu.
Studia prowadzone są w oparciu o innowacyjny format oparty na metodologii design thinking double diamond, co zapewnia uczestnikom praktyczne i kreatywne podejście do nauki oraz przygotowuje do rozwiązywania realnych wyzwań w dziedzinie zastosowań sztucznej inteligencji w medycynie.
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji można znaleźć pod tym linkiem: https://kandydat.kul.pl/podyplomowe/sztuczna-inteligencja-w-medycynie/